Wiertła do betonu

Wybór odpowiedniego rodzaju wiertła do betonu jest często nie lada wyzwaniem. Wskutek ogromnej popularności tego materiału w przemyśle budowlanym powstało wiele rodzajów produktów tego typu, które różnią się między sobą przede wszystkim trwałością i skutecznością, a także zastosowaniem. W ofercie sklepu Rastool znajdziesz liczne wiertła do betonu, wyprodukowane z różnych tworzyw i z użyciem różnych rozwiązań konstrukcyjnych. Nasz bogaty asortyment pozwala każdemu klientowi znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje. Sprzedajemy zarówno wiertła widiowe wykonane ze stali i węglika spiekanego, które sprawdzą się przy wierceniu najmniejszych otworów, jak i diamentowe wiertła do betonu, dzięki którym możliwa będzie precyzyjna obróbka najtwardszych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami – to produkty wykonane z dbałością o najwyższą jakość, trwałość i efektywność pracy.

 

Wiertła do betonu

Wiertła do betonu – właściwości

Beton, podobnie jak inne materiały budowlane, odznacza się dość dużą twardością, przez co do jego obróbki potrzebne są specjalistyczne narzędzia. Jednocześnie jest to stosunkowo kruche tworzywo – nieodpowiednie dobrane wiertło może uszkodzić całą konstrukcję. Z tego względu należy stawiać wyłącznie na narzędzia z górnej półki, których parametry są idealnie dostosowane do wymagań związanych z tym materiałem.

Najwyższej jakości wiertła do betonu będą Ci skutecznie służyć przez naprawdę długi czas, co jest zasługą materiałów wykorzystanych przy ich produkcji. Do najczęściej stosowanych tworzyw, które zapewniają odpowiednie warunki pracy, należą:

  • diament,
  • węglik spiekany, czyli widia.

Diament uznawany jest za jeden z najtwardszych materiałów na świecie, dzięki temu produkty wykonane z jego użyciem mogą bardzo długo zachować swoje parametry i wytrzymać kontakt nawet z najbardziej wymagającymi tworzywami. Diamentowe wiertła do betonu zbrojonego charakteryzują się wysoką dokładnością i skutecznością w przeprowadzaniu obróbki zarówno betonu ze zbrojeniem, jak i cegieł czy silikatu.

Oprócz diamentowych wierteł w naszej ofercie znajdziesz również wiertła wykonane ze stali oraz węglika spiekanego. Dodatek tego materiału sprawia, że narzędzia produkowane z jego użyciem charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością i wydłużoną żywotnością nawet przy intensywnej eksploatacji. Ten rodzaj wiertła poradzi sobie również ze zbrojonym betonem i innymi wymagającymi materiałami. Możesz u nas kupić wiertła do betonu długie na 160 mm z długością roboczą 100 mm oraz diamentowe produkty o długości roboczej 85 mm.

Rodzaje wierteł do betonu

Wybór wiertła do betonu nie ogranicza się do określenia materiału potrzebnego przy wykonywaniu konkretnego zadania. Istotna jest również odpowiednia konstrukcja wiertła, która będzie pasować do przeprowadzanych prac. W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiertła do betonu zbrojonego o standardowej, spiralnej budowie, jak również otwornice, które posłużą do tworzenia większych otworów o idealnie okrągłym kształcie.

W przypadku pierwszego rodzaju wiertła, możliwe będzie precyzyjne wywiercenie małego, ale dość głębokiego otworu (jego głębokość będzie zależeć od długości wiertła). Tego typu produkty pozwalają na wygodne i skuteczne wiercenie nawet w najtwardszym betonie. Głowica z czterema ostrzami pozwala bez problemu przebić się przez to tworzywo, a spirala z pojedynczym rowkiem korzystnie wpływa na jakość pracy, dzięki efektywnemu odprowadzaniu materiału. Mogą one być wykorzystane jako wiertła do betonu do wkrętarki – w tym celu niekiedy potrzebne będzie zastosowanie specjalnego adaptera, który również można znaleźć w sklepie Rastool.

Kolejnym rodzajem produktów, które można znaleźć w tej kategorii, są wiertła diamentowe z otwornicą. Obecność takiego elementu umożliwia szybkie i wygodne wywiercenie otworów o znacznie większej średnicy. W środku znajduje się natomiast głowica o standardowej konstrukcji, której parametry mechaniczne przebiją nawet najtwardszy beton, jak również spirala zwiększająca skuteczność drylowania materiału. Warto podkreślić, że otwornicę można bez problemu zdjąć, co pozwala wykorzystać tego typu wiertło do kręcenia wąskich i szerokich otworów.

Wiertła do betonu – zestaw

W naszej ofercie znajdziesz także komplety, które z pewnością ułatwią wykonywanie różnych prac związanych z obróbką. Każdy zestaw wierteł do betonu jest wyposażony w elementy wykonane w kilku rozmiarach, które łączy zastosowanie tych samych materiałów w trakcie produkcji i podobnych rozwiązań konstrukcyjnych. Oferujemy szeroki wybór zarówno pojedynczych produktów, jak i pakietów, w tym zestawy wierteł do betonu wytwarzane z użyciem diamentu. Do każdego z nich dodajemy specjalne opakowanie zabezpieczające, które zapewni wymaganą ochronę zarówno w trakcie wysyłki, jak i podczas transportu na plac budowy.

Dlaczego warto wybrać wiertła do betonu Rastool?

Chcesz kupić profesjonalne wiertła do betonu długie lub wysokiej jakości wiertła do betonu do wkrętarki? Postaw na nasz sklep – zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie doskonałej jakości oferowanych produktów. Każdy element naszej oferty przechodzi przez dokładną kontrolę, by ułatwić klientom korzystanie ze skutecznych, sprawdzonych narzędzi. Oferujemy ponadto profesjonalne doradztwo – nasi niezawodni doradcy wesprą Cię w wyborze najlepszego rozwiązania. Oferta Rastool ciągle się rozwija, aby klienci naszego sklepu zawsze mogli znaleźć dokładnie to, czego potrzebują. Wśród produktów obecnych w naszym sklepie znajdziesz zarówno propozycje od docenianych, renomowanych producentów, jak i nasze autorskie rozwiązania, przygotowane z naciskiem na jakość i trwałość.

Również proces pakowania zamówień przebiega z zachowaniem najwyższej dokładności – nie musisz obawiać się, że produkty dotrą do Ciebie w nieodpowiednim stanie. Oferujemy ekspresową wysyłkę na terenie całego kraju, a w przypadku zamówień na więcej niż 150 zł dostawa jest darmowa! Zapoznaj się z bogatą ofertą wierteł do betonu i innych narzędzi – sklep Rastool to rozwiązania najwyższej klasy, które spełnią wymagania wszystkich fachowców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl