Tarcze diamentowe

Tarcze diamentowe Rastool to niezbędne narzędzia we wszelkich pracach remontowych i budowlanych. Służą do cięcia wszelkich twardych materiałów budowlanych, takich jak beton, cegła, glazura, terakota czy gres. Pozwalają osiągnąć lepsze efekty niż tarcze standardowe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii. Dostępne są również tarcze diamentowe do szlifowania i wygładzania powierzchni cementowych czy ceramicznych.

Powierzchnia tarcz ma właściwości samochłodzące i samoostrzące, dzięki obecności syntetycznego diamentu. Użytkowanie ich jest więc niezwykle proste i wygodne. Świetnie sprawdzą się w rękach profesjonalisty, jak i majsterkowicza.

Nasz sklep z narzędziami oferuje bogaty wybór różnych rozmiarów tarcz, które umożliwiają cięcie, szlifowanie oraz fazowanie, co czyni je niezbędnymi we wszelkich pracach remontowych i budowlanych. Dostępne są w różnych rozmiarach od 115mm do 200mm i gotowych zestawach. Dostępna tarcza diamentowa 2 w 1 pozwala na cięcie, szlifowanie, jak i fazowanie twardego materiału. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli, które możesz użyć do obróbki każdego twardego materiału.

Tarcze diamentowe Rastool to profesjonalne narzędzia o najwyższym standardzie. Daje to gwarancję wytrzymałości i zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Tarcze diamentowe

Tarcze diamentowe

Pozycje z oferty sklepu Rastool cechują się doskonałą jakością i wytrzymałością – nie inaczej jest w przypadku tarcz diamentowych. Dostępne w naszym asortymencie produkty z tej kategorii wykonywane są z dbałością o każdy szczegół i użyciem najnowocześniejszych procesów, co sprawia, że stanowią skuteczne wsparcie nawet przy obróbce najtwardszych tworzyw. Tarcza diamentowa może znaleźć zastosowanie przy cięciu materiałów, z którymi standardowe konstrukcje nie są w stanie sobie poradzić. Wśród naszych propozycji znajdziesz produkty o różnym przeznaczeniu: tarcze diamentowe do fazowania glazur, tarcze diamentowe do kafelków, tarcze diamentowe do płytek i wiele innych. Wykorzystanie diamentów sprawia, że właściwości mechaniczne tarcz stoją na doskonałym poziomie. Zapoznaj się z naszą ofertą tarcz diamentowych o rozmiarach od 115 do 200 mm, jak również kompletnych zestawów obejmujących nie tylko dyski, lecz także idealnie dopasowane trzpienie.

Tarcza diamentowa – dlaczego warto postawić na ten materiał?

Konstrukcja tarcz diamentowych pozwala na wykorzystanie ich przy szlifowaniu i cięciu. Poszczególne rozwiązania różnią się między innymi pod względem zastosowanych materiałów. W przypadku produktów od Rastool i innych producentów dostępnych w naszej ofercie, są to najwyższej jakości diamenty, które zajmują czołowe miejsce w skali Mohsa, określającej twardość tworzyw. Dzięki temu zarówno tarcze diamentowe mini, jak i inne propozycje z tej kategorii cechują się doskonałą trwałością, która pozwala na skuteczną i wygodną pracę z gresem, gipsem, glazurą i nie tylko.

Ogromne możliwości diamentu sprawiają, że tego typu produkty sprawdzają się w wielu pracach wykończeniowych. Dostępne tarcze można podzielić w zależności od konstrukcji, sposobu montażu lub zastosowania. Będą to między innymi:

  • tarcze diamentowe garnkowe,
  • tarcze diamentowe do fazowania gresu,
  • tarcze diamentowe do kafelków,
  • tarcze diamentowe do płytek,
  • tarcze diamentowe do szlifowania,
  • tarcze diamentowe do twardego gresu,
  • tarcze diamentowe do betonu,
  • tarcze diamentowe na rzep,
  • tarcze diamentowe mini.

Poznaj bogatą ofertę tarcz diamentowych do szlifowania i cięcia

Potrzebujesz tarczy diamentowej do betonu, a może jeszcze bardziej wytrzymałej tarczy diamentowej do gresu? W asortymencie Rastool znajdziesz produkty, które sprawdzą się przy pracy z różnymi materiałami. Nasza rozbudowana oferta tego typu rozwiązań obejmuje również dyski różniące się metodą montażu, dla przykładu, tarcza diamentowa na rzep może okazać się łatwiejsza ze względu na wyjątkowo prosty sposób montowania. Dodatkowo możesz skorzystać z produktów o niestandardowej konstrukcji – tarcza diamentowa garnkowa jest idealnie dostosowana do szlifowania twardego betonu.

Dostępne w naszej ofercie narzędzia różnią się także pod względem rozmiarów – znajdziesz u nas zarówno propozycje takie jak tarcza diamentowa do gresu 125 mm, jak i dyski o średnicy 125 mm. Zakres wariantów rozmiarowych tarcz, które można kupić w sklepie Rastool, wynosi od 16 do nawet 250 mm.

Tarcze diamentowe do gresu i nie tylko – wybierz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Tarcza diamentowa do fazowania glazury, tarcza diamentowa do fazowania gresu, tarcza diamentowa do płytek – wszystkie z tych produktów możesz znaleźć w ofercie Rastool. Sprzedajemy także najtrwalsze tarcze diamentowe do twardego gresu i inne narzędzia dedykowane do pracy z materiałami o podobnych właściwościach, co więcej, nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej oferty, by spełniać coraz to nowsze wymagania klientów. Każdy produkt dostępny w naszym asortymencie jest starannie dobrany pod kątem właściwości mechanicznych, by jak najlepiej służyć Ci w trakcie pracy. Rastool to rozwiązania przygotowywane przez pasjonatów dla pasjonatów. Oprócz najwyższego standardu wykonania możesz liczyć także na fachowe wsparcie, wysyłkę w 24 godziny i darmową dostawę przy zamówieniach na kwotę powyżej 150 zł. Nie wiesz, jaką tarczę diamentową wybrać? Skontaktuj się z naszymi ekspertami – chętnie doradzimy w podjęciu decyzji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl