Frezy do drewna

Szukasz frezów do drewna, które pomogą Ci w jego skutecznej obróbce? Potrzebujesz narzędzi, z których można korzystać przez długi czas, bez utraty ich właściwości? Sprawdź ofertę sklepu Rastool – sprzedajemy najwyższej jakości narzędzia do pracy z różnymi materiałami, w tym także z drewnem. Wszystkie produkty przygotowane są ze zwróceniem uwagi na najwyższe standardy, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się długotrwałą skutecznością i wytrzymałością. Profesjonalne frezy do drewna powstają z użyciem stali popowej i węglika spiekanego – takie połączenie skutkuje zapewnieniem wysokiej odporności na ścieranie i utratę ostrości podczas kontaktu z materiałem; wybór spośród różnych rozmiarów pozwoli Ci zaś dobrać najlepsze narzędzie do konkretnego zadania. Nasza oferta to produkty wyłącznie najwyższej jakości, które są doceniane nawet przez najbardziej wymagających klientów. Frezarka to jedno z najczęściej wykorzystywanych urządzeń w obróbce drewna – warto zatem wyposażyć się w odpowiedni zestaw frezów do drewna, które umożliwią efektywną pracę z tego typu materiałem.

 

Frezy do drewna

Frezy do drewna – właściwości

Ze względu na szerokie możliwości zastosowania, frezy do drewna cieszą się sporą popularnością w obróbce tego materiału. W zależności od potrzeb, mogą one służyć do zaokrąglania, profilowania czy fazowania krawędzi, jak również do ukosowania brzegów. Oferta Rastool obejmuje wyłącznie profesjonalne frezy do drewna, których jakość zapewnia utrzymanie wymaganych parametrów przez długi czas. Zostały one wykonane ze stali popowej i węglika spiekanego – taka konfiguracja materiałów sprawia, że są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i umożliwiają pracę z pełną skutecznością. Warto podkreślić, że poszczególne frezy do drewna mogą nieco różnić się zastosowaniem, wobec czego przed zakupem warto zapoznać się z różnymi rodzajami tego typu narzędzi.

Frezy do drewna – rodzaje

Czym charakteryzują się różne frezy do drewna? Rodzaje, które można znaleźć na rynku to między innymi:

  • frezy wykonane ze stali szybkotnącej HSS – wykorzystywane przede wszystkim w obróbce miękkich rodzajów drewna, takich jak na przykład sosna, topola czy świerk;
  • frezy wykonane ze stali i węglików spiekanych – wskutek wykorzystania widii, czyli węglika spiekanego, są one znacznie bardziej wytrzymałe niż inne konstrukcje. Dzięki temu mogą być użyte do obróbki twardszych materiałów, do których należą płyty MDF czy drewno tekowe;
  • frezy wykonane z diamentów – najtrwalsze, najbardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne frezy. Można wykorzystać je w obróbce najtwardszych materiałów, np. lite drewno.

Wyróżnia się jeszcze kilka rodzajów frezów, które różnią się budową, np. frezy nasadzane, trzpieniowe, trzpieniowe z ostrzami spiralnymi oraz trzpieniowe profilowe – największą popularnością cieszy się ten pierwszy wariant, jednak każdy z nich ma swoje zastosowanie. W naszej ofercie znajdziesz również otwornice widiowe do drewna, które umożliwią precyzyjne wykonanie otworów o określonej średnicy. Tego typu narzędzia świetnie spisują się w kontakcie z drewnianymi deskami, płytami drewnopodobnymi i innymi materiałami, zapewniając dokładność pracy bez ryzyka uszkodzenia obrabianego tworzywa.

Rastool – otwornice widiowe do drewna i frezy do drewna dla profesjonalistów

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, które zapewniamy poprzez dostęp do narzędzi i akcesoriów najwyższej jakości. Nieustannie staramy się rozwijać naszą ofertę, tak aby pokryć wszelkie potrzeby osób kupujących w naszym sklepie. Narzędzia dostępne w naszym asortymencie są wykonane z materiałów wysokiej klasy, które zapewniają długą żywotność i doskonałą wytrzymałość nawet przy wykonywaniu najtrudniejszych zadań. Dbamy również o sprawny proces wysyłki – każde zamówienie jest realizowane w 24 godziny w dni robocze, wszystkie elementy są dokładnie zabezpieczone, a przy kwotach powyżej 150 zł dostawa jest bezpłatna. Postaw na Rastool, by cieszyć się pełną sprawnością pracy i korzystaniem z narzędzi o wysokiej trwałości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl