Diamentowe kostki polerskie

Diamentowe kostki polerskie Rastool to idealne narzędzie do ręcznego wyrównania wielu powierzchni. Zastosowany i wyselekcjonowany PRO diament przyczynia się do skutecznej pracy w najtwardszych materiałach. Profesjonalna jakość zapewni satysfakcjonującą pracę i lepsze efekty.

Kostki przeznaczone są do ręcznego szlifowania powierzchni takich jak: gres, granit, marmur, ceramika, kamień naturalny. Wysoka jakość produktu wpływa na odporność na uszkodzenia i dłuższą żywotność. Diamentowe kostki polerskie Rastool mają różne granulacje, dzięki czemu można je przeznaczyć do różnych faz polerowania i wykańczania. Dobrym pomysłem jest podzielenie pracy na poszczególne etapy, w których używa się kolejnych bloczków, zaczynając o tych z dużym ziarnem i kończąc bloczkami z coraz drobniejszym ziarnem.

Elastyczna budowa oraz boczne wcięcia zwiększają ergonomię uchwytu, oraz zapewniają wygodę użytkowania.

Diamentowe kostki polerskie

Diamentowe kostki polerskie

Chcesz skorzystać z narzędzi, które wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością, skutecznie radzą sobie z wykonywanymi zadaniami, a jednocześnie oferują wygodną i łatwą obsługę? Postaw na Rastool – nasz sklep to nie tylko akcesoria do urządzeń szlifierskich i wykończeniowych, lecz także produkty do stosowania ręcznego. Każda diamentowa kostka polerska w naszej ofercie została wykonana z najwyższej jakości materiałów, których właściwości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na zastosowanie diamentów, są to produkty cechujące się rewelacyjną trwałością, precyzją i świetną żywotnością. Możliwość skorzystania z wariantów o różnej granulacji pozwala wyposażyć się w komplet, który zapewni pełne wsparcie na każdym etapie obróbki. Kostka polerska diamentowa to jeden z najlepszych sposobów na ręczne wykończenie twardych powierzchni – sprawdź, jakie produkty tego typu znajdują się w ofercie Rastool.

Diamentowa kostka polerska – dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?

Choć wiele procesów wymaga korzystania z urządzeń elektrycznych, narzędzia ręczne wciąż mają swoje miejsce w obróbce materiałów. Kostka polerska to produkt, który odznacza się wyjątkowo prostą i wygodną obsługą, nie odstając przy tym wytrzymałością od innych rozwiązań. Wykorzystanie najwyższej jakości diamentów to gwarancja skuteczności, a także trwałości i długiej żywotności. Kostka polerska, wyprodukowana z użyciem tego materiału, oferuje właściwości, które pozwolą na obróbkę między innymi gresu, marmuru, granitu i kamienia naturalnego. To rozwiązanie do zadań specjalnych, które zapewnia doskonałe wsparcie przy pracy z wymagającymi tworzywami.

Kolejną jej zaletą jest boczne wcięcie, które umożliwia pewny, stabilny chwyt. Wraz z elastycznością materiału użytego w głównej części konstrukcji jest to połączenie, które zapewnia w pełni komfortowe korzystanie z kostki; ponadto nie będą tutaj potrzebne żadne dodatkowe narzędzia – z obsługą takiego produktu poradzi sobie każdy.

Kostka diamentowa – twardość i gramatura

Warto zaznaczyć, że wykorzystany tutaj diament odznacza się najwyższym stopniem twardości w skali Mohsa. Oznacza to, że diamentowa kostka może być z powodzeniem stosowana przy obróbce wszystkich materiałów, które otrzymały niższą notę. Jedynym materiałem, który może uszkodzić produkt wykonany z użyciem tego minerału, jest inny diament. Diamentowe kostki z oferty naszego sklepu doskonale poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami.

Asortyment Rastool zapewnia wybór spośród kostek diamentowych o różnych parametrach. Najważniejszym z nich jest gramatura, która decyduje o tym, na jakim etapie obróbki można wykorzystać dany produkt. Znajdziesz u nas kostki diamentowe w następujących wariantach:

  • G50,
  • G100,
  • G200,
  • G400.

Większe ziarno będzie odpowiednie przy obróbce kruchych materiałów, jak również przy polerowaniu niewielkich powierzchni czy przeprowadzaniu ostatnich prac związanych ze szlifowaniem; niższe wartości będą natomiast najbardziej przydatne w początkowych etapach. Warto zaznaczyć, że każda diamentowa kostka z oferty Rastool może być stosowana zarówno na sucho, jak i na mokro.

Wybierz profesjonalne wsparcie ze sklepem Rastool

Zadowolenie naszych klientów zawsze jest dla nas priorytetem. Z tego względu skupiamy się nie tylko na oferowaniu najlepszych, najbardziej wytrzymałych rozwiązań przeznaczonych do wykonywania szerokiego zakresu prac, lecz także na profesjonalnej obsłudze. W każdej chwili możesz liczyć na pomoc naszych doradców – eksperci chętnie zapewnią Ci najwyższy poziom wsparcia. Nasza oferta stale się rozwija, dzięki czemu klienci Rastool mogą liczyć na dostęp do produktów spełniających wymagania związane z różnymi pracami budowlanymi i remontowymi. Wszystkie przesyłki są bezpiecznie pakowane i wysyłane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, a w przypadku produktów o łącznej wartości wynoszącej więcej niż 150 zł możesz wybrać opcję darmowej dostawy na terenie całego kraju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl