Sklep z narzędziami – Herman24

Sklep z narzędziami – Herman24

Sklep z narzędziami – Herman24

Dostarczanie wysokiej klasy narzędzi majsterkowiczom, jak i wykwalifikowanym specjalistom to dla nas priorytet, dlatego sklep z narzędziami – Herman24 stale poszerza swoją ofertę, odpowiadając na potrzeby klientów.

Oferowane przez nas produkty są wytrzymałe, solidne i wydajne, a wśród nich można znaleźć m.in. frezy, kryzy, tarcze diamentowe, koronki diamentowe, wiertła do metalu oraz wiele innych narzędzi ułatwiających pracę.

Frezy

Frezy to narzędzia przeznaczone do obróbki płaskich powierzchni materiałów, w tym m.in. metalu, kamienia naturalnego, tworzyw sztucznych czy drewna poprzez skrawanie.

Do tych najbardziej wytrzymałych i najtwardszych zaliczają się frezy diamentowe, które doskonale sprawdzają się w pracy ze stalą, gresem, granitem oraz marmurem. Nasz sklep z narzędziami – Herman24 ma w swojej ofercie wysokiej jakości frezy (np. Frez diamentowy 10 mm M14 – HERMAN, Frez diamentowy 20 mm M14 - HERMAN) z dodatkowymi otworami bocznymi, dzięki którym obrabiany materiał jest na bieżąco usuwany, a praca przebiega szybciej.

Kryzy

Kryzy to tzw. kołnierze (wkręcane lub spawane), które stosuje się na ogół w hydraulice do mocowania rur. W instalacjach wodno-kanalizacyjnych są niewidoczne na zewnątrz, ale dzisiaj wykorzystuje się je także w wielu projektach wnętrzarskich np. przy budowie mebli, półek itp. Zastosowanie kryz wzmacnia konstrukcje i sprawia, że są stabilne. Dostępne są zarówno pojedynczo (np. Kryza żeliwna 1" - kołnierz gwintowany (floor flange), Kryza żeliwna 1.1/4" - kołnierz gwintowany (floor flange)), jak i w zestawach po 6 lub 10 sztuk (np. Kryza żeliwna 3/4" - kołnierz gwintowany (floor flange), Kryza żeliwna 1/2" - kołnierz gwintowany (floor flange)).

Tarcze diamentowe

Tarcze diamentowe to wytrzymałe narzędzia przeznaczone do cięcia gresu, marmuru, granitu, kamienia naturalnego, betonu i wielu innych materiałów, charakteryzujących się wysokim poziomem twardości (np. PRO Tarcza diamentowa 125 mm - HERMAN, PRO Tarcza diamentowa 180 mm - HERMAN). Te nieco bardziej uniwersalne stosuje się również do szlifowania oraz fazowania (np. Tarcza diamentowa 2w1 115 mm - HERMAN, Tarcza diamentowa 2w1 125 mm - HERMAN).

Koronki diamentowe

Koronki diamentowe używane są głównie do robienia precyzyjnych otworów na budowach podczas wykonywania instalacji oraz w pracy glazurników i kamieniarzy. Wybór rodzaju i wielkości koronki diamentowej zawsze zależy od rodzaju obrabianego materiału oraz przeznaczenia. Nasz sklep z narzędziami – Herman24 dysponuje bogatą ofertą tych narzędzi. Można w niej znaleźć koronki o rozmiarach od 6 mm do 125 mm (np. Koronka diamentowa 6 mm M14 - HERMAN, Koronka diamentowa 16 mm M14 - HERMAN, Koronka diamentowa 125 mm M14 - HERMAN). Sprzedawane są zarówno pojedynczo, jak i w zestawach.

Wiertła do metalu

Wiertła do metalu charakteryzują się ostro zakończoną końcówką, która ułatwia skrawanie materiału. Nasz sklep z narzędziami – Herman24 oferuje otwornice, począwszy od 16 mm, aż do 68 mm (np. Otwornica widiowa 16 mm - HERMAN, Otwornica widiowa 32 mm - HERMAN, Otwornica widiowa 68 mm - HERMAN). Każda z nich posiada wiertło centrujące, dzięki któremu otwór wykonany jest precyzyjnie i w odpowiednim miejscu.

Poza asortymentem wysokiej jakości nasz sklep z narzędziami – Herman24 stawia również na fachową obsługę i profesjonalne podejście do Klienta. Wszelkie zapytania i wątpliwości związane z wyborem odpowiedniego narzędzia, zawsze są rozpatrywane przez naszych specjalistów, po to, aby klient mógł dokonać dobrego wyboru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl